Cover Image

GALERIE a to okolo

5. 05. 2012 - Doba čtení: 2 minut

Trochu stárnoucí novinkou posledního měsíce je mimo jiné GALERIE, která je plně online. A proč jsem se k tomu odhodlal? Především:

  • nemusíš všude s sebou tahat DVD
  • máš nově přidané fotky hned k dispozici a ne až při novém vydání GALERIE
Další velkou změnou je rozšíření a změna struktury v GALERII tak, aby bylo možné přidávat fotky z celého střediska. A asi poslední velká změna se týká sloučení historických a současných fotek. Takže třeba fotky z roku 1949 a 2010 najdeš pohromadě.

Obecně je tedy teď GALERIE dělena podle oddílů a následně podle druhu akce (1. oddíl -> Tábory -> Tábor 1949).V současné době tedy ještě nejsou všechny historické akce dostupné online – průběžně je převádím a doplňuji. A stále ještě na některých místech bojuji se špatně se zobrazujícími českými znaky. Takže pokud je někde najdete, dejte mi prosím vědět, opravím je.

A úplně poslední věc ke GALERII – jsem velmi rád, že mi Káťa a Profesor pomáhají s geotagováním fotek. Díky. Jde to všechno pak daleko rychleji.

Teď z trochu jiného soudku.

Našel jsem v šuplíku dvacet let staré albu, do kterého jsem lepil samolepky zvířat. Možná někdo pamatujete – WWF Lutra. Ač jsem nevěřil, že by se ještě někdo s těmito samolepkami mohl sbírat, opak byl pravdou. A v pátek mi z druhého koutu republiky přišly dvě samolepky. Nemáte doma někde zastrčené tyto samolepky na výměnu? 🙂