Kousek zpět

18. 03. 2009 - Doba čtení: 2 minut

Gecoin

Opět, po delší době, další příspěvek. Za tu dobu jsem stačil navštívit nějaký ten ples. Některý byl lepší, jiný standardní. A také se mi zdály dva sny, ale už si pamatuji jen jeden. Asi ti ho prozradím nejdřív. Pak se dostanu k dalším věcem.
Sen se odehrával v zámeckém komplexu, který zabral nějaký krutovládce v brnění. Když přicházel se svou armádou a zámek zabíral, všichni se schovávali kam jen mohli. Já zalezl mezi nějaké kameny u zdi, vlastně do takové malé jeskyně – nízké, sotva jsem se tam otočil. Tak jsem tam nějakou dobu přebýval. Vedle mne, u země, bylo okénko do vězení, ve kterém byl někdo uvězněn. Pak jsme najednou v tom úkrytu byli tři. Já plus mnich plus malý mnich, který chtěl něco provést (už nevím co) a pak na nás přišli. Začali nás tahat po jednom ven a já šátral v kapse po něčem, co bych mohl dát tomu vězni v okénku. Našel jsem jen kousek obyčejné tužky, tak jsem mu jí podal. Začal se smát…

No a druhá část patří samozřejmě geocachingu. Doba pokročila, máme za sebou další geovýlet našeho geotýmu a tak se nám trochu rozrostly i naše statistiky.

Také jsem se pustil do úpravy vlastního statbaru, takže klidně může vypadat tak, jak vypadá nyní. 🙂

A není problém vytvořit něco podobného pro ostatní členy týmu nebo někoho jiného. Někteří z vás také ví, že najduté gecoiny si fotím a pak následně dávám do galerie. Jeden z nedávno nalezených je i na začátku článku. Celkem se mi ta sbírka začíná pěkně rozrůstat.

PS: Gratuluji Lenikovi k první stovce. 🙂