Prdíš, prdím, prdíme

6. 12. 2009 - Doba čtení: 2 minut

PRDNe. Dneska to nebude o těchto větrech. :mrgreen: Ale o jednom programu pro rovery, jehož základy položilo poslední Výjezdní zasedání, konkrétně sobotní noc – od 23 do 3 hodin. I když tehdy to byly jen velmi hrubé obrysy a nástin budoucího základu.
Ten základ se dočkal publikování na webu a díky GoogleDocs může PRD (Program Roverských Disciplín) v současné době utvářet devět uživatelů.
A jak to celé funguje? Většina z vás už o PRDu slyšela, četla nebo jsou dokonce účastníky. Vybereš si ze seznamu disciplnínu, tu splníš, připíšeš si za ní body (prdy) a kdo má na konci období nejvíc prdů, vyhrál. 😉 . Nebudu znova opakovat všechno, co je na webu (2017_05_02 – web archivován). No, i když web je zatím provizorní a neoficiální. Ale v úterý na radě ho zkusím zlegalizovat. 🙄
Celý web je založen na online zobrazování google dokumentů, takže má každý hned přehled, jak na tom je nebo jak na tom jsou „protivníci“. A dokonce umí google i grafovat. 😉 .

Vůbec jsem nečekal, že se PRD bude mít takovou odezvu. Po nějakých 12 dnech, co frčí web, je tam cca 130 přístupů a deset registrovaných uživatelů. A co se týká připomínek k dokumentu s disciplínami na googlu, tak tam to frčí ještě víc. :mrgreen:

Uvidíme, jak se to celé vyvine, protože jsme přeci jen hodně na začátku. Snad se líbí i vám…