Den co den teplo aneb na duši se nedostalo

Zas bylo celý den teplo. Opravoval jsem v práci větrák, vrtuli u stropu. Při otáčení vydávala divný zvuky jak drhnul kryt o podhled. Řešením bylo dotáhnout kryt (chybné řešení – vrtělo se celé sádrokartonové pole) nebo kryt povolit a posunout ho níž (správné řešení).

Taky se nám opět někdo dostal do klubovny, vymlátil dvě pole v okenicích, rozbil dvě skla a bylo to.

Na duši se dneska nedostalo, nebyl čas. Musím to udělat zítra, aby bylo kolo na víkend fit. I když nevím jak to zvládnu – v takovém vedru, na mém kole a s mejma silama…

kolo práce skauting

Comments (0)

No comments yet. Be the first!

Leave a comment

Your email will not be published. Required for admin notification.