Nešel net aneb psáno včera

Následující řádky jsem psal včera, ale v průběhu psaní přestal jít internet. Proto se na publikaci dostalo až dnes.

Před prázdninový shon začal. Už v pondělí.

To jsem doplňoval táborovou lékárnu. Celou jsem ji vykydal ven a přebral dle expirace. A protože byla špinavá tak jsem jí celou utřel a vytřel. Pak jsem všechno naskládal dovnitř. Při tom jsem použil tzv. "pytlíčkovou metodu" – všechno podobný do jednoho igeliťáku. Obinadla do jednoho. Obvazy a náplasti do druhýho. Sterilní věci do třetího. Každej igeliťák popsanej. A když už jsem to měl všechno venku, udělal jsem soupis.
Dneska jsem ještě doplnil půl litru peroxidu a nějaký ty sterilní čtverečky.

Taky jsme dneska s Pirátem sekali trávu okolo klubovny. Jo, tu, kterou neposekali traktorem, protože se do spousty míst nedostali kvůli bezům, viď Madlsone. 😈 A jinejm slabším dřevinám.

Zítra mě ještě čeká vyměnit duši u kola…

skauting práce kolo

Comments (0)

No comments yet. Be the first!

Leave a comment

Your email will not be published. Required for admin notification.