Čtvrtek aneb už se to blíží

15. 02. 2007 - Doba čtení: 2 minut

Už se to blíží. Hlavně víkend. Potom taky sobotní ples. Pak Memoriál. V závěsu je odevzdání registrace, výprava do Hostinného. A pak už to jde šmahem. Lesní škola, ObRok, Svojsíkáč… :faint: Fůra práce.

Part one:
Včera večer, když jsem jel pro svou drahou půli :heart: k vlaku, tak mi do auta narazil pes. Jo, přesně tak. Å inu si ho takhle po vesnici, když v tom uvidím na poslední chvíli na silnici psa. Stříbrnýho, asi 40cm v kohoutku. Å ine si to takhle pomalu šikmo přes silnici. Kouká přesně na opačnou stranu. Všimnul jsem si ho na poslední chvíli- proti jely auta a stalo se to v levé zatáčce. Å kubnul jsem s volantem doprava, abych se mu vyhnul. Jak ho tak objíždím, uslyším ránu od zadních dveří za řidičem. A potom dvakrát zakňučet, no spíš výt, toho psa… Ve zpětným zrcátku jsem si všimnul brzdovejch světel protijedoucího auta… Snad se z toho ten pejsek dostal. Když jsme jeli zpět, nebylo po něm ani vidu ani slechu.

Part two:
Dneska jsem se pustil do registrace. Ne že by se mi sešlo dost podkladů. Na to, že byl termín do konce ledna, tak mám u sebe de facto jen polovinu registrací od oddílů. Teda nic moc. Žádná příjemná práce. :down:

Part three
Dneska jsem zas z práce přijel jiným autem. Z jistých důvodů jsem domů přijel jedním „pažoutem“ – konkrétně Peugotem 406. Když nic jinýho, tak v něm hraje dobře rádio. :sing: A tak jsem si ho, když jsem od něj odcházel, vyfotil aspoň mobilem. Ať z toho taky něco máte.