Další postřehy

9. 09. 2008 - Doba čtení: 2 minut

Setkání, Praha

Původně jsem dneska chtěl psát především o pražském víkendu, kde se opět pracovalo na nové stezce pro vlčata a světlušky. Nakonec mi do toho ale přišel jeden dnešní (včerejší) e-mail. Nejdřív zpátky k tomu víkendu.

Od pátku do neděle jsme rokovali, atd., atd. Å lo nám to celkem dobře, i když mohlo jít ještě o kousek rychleji. Nebylo to takové klasické setkání po kterém zůstává plno papírových hodnot a tak. Když to hodnotím zpětně, byl to celkem vydařený víkend, včetně dvou nalezených kešek.

A teď k tomu e-mailu. Obsahoval pravidla jednoho, u nás ve středisku nově vznikajícího, roverského uskupení. První přečtení bylo takové, no, celkem šokující. Jednak co se délky zápisu týče, pak obsahem a nakonec soupisem trestů. 🙂 Dneska na SRJ o tom byla velká debata a tak už nejsem tak rozohněn jako po prvním přečtení. Pryč od toho. Chystá se změna… Snad.

V noci na dnešek se mi zdál jeden z dalších snů. Odehrával se v nějakém velkém městě, „opuštěně“ vypadajíc, samé továrny, písek a tak. Avšak lidé tam byli. Schovávali jsme se před útokem mimozemšťanů, kteří přiletěli. Byli všude. Asi deset nás bylo schováno a zavřeno jedné místnosti. Vykoukl jsem z okna a viděl je všude. Pak někdo z nás, co jsme byli uvnitř, otevřel dveře na druhé straně místnosti a v tom se dovnitř nahrnul jeden mimozemšťan (byl hodně vysoký, světle zelený a měl plášť – takový zvláštní Hellboy), někoho popadl a odvlekl ho pryč. Dál už jen vím, že jsme říkali, že to musíme vydržet sedm dní, pak odejdou.