Day by day aneb týden v tahu

25. 02. 2007 - Doba čtení: 2 minut

Tak jo, jsem zpět. Po týdnu. Ve středu jsme jako obvykle měli schůzku vlčat. No, nebylo nás mnoho. Tři vlčata. Přišli taky na výpomoc pomocníci, takže ve finále to bylo tři na tři. Zahráli jsme si spoustu her, zkusili rozdělat oheň, uvázat novej uzel a tak. Prostě příprava na závody. V pátek ještě pro jistotu obSMSkovávám rodiče a ptám se, zda jejich synátor pravdu na závody pojede. Z původních pěti (později čtyř) se rázem stali jen tři. A tak volám velkému šéfovi závodu, pak Pirátovi a tak nějak pořád dokola. Nakonec jsme se usnesli, že s těma třema vlčátkama zajedeme radši do bazénu než riskovat, že na závodech neseženeme další tři k sobě.

V sobotu dopoledne jsme si bazén pořádně užili. Plavání, tobogán (víš, že se dá v tobogánu předjíždět? – povedlo se mi předjet jedno vlče aniž bych se ho jakkoliv dotknul :yes: a to jsem dodržoval bezpečnej odstup), pára, potápění (mrkal jsem, jak vlčata vytáhli kroužek s klíčem z dvou metrů čtyřiceti :eyes: )…

Odpoledne jsem si trošku odpočal a okolo pátý jsem frčel pro Piráta a Bachy. S nima jsem pak pokračoval k Pedrovi na chalupu, kde Džouk pořádala takový malý mejdlo. Akce se, myslím, dobře rozjela. Spousta jídla :chef: , pití :drunk: a her jako například Jungle Speed (tam jsme s Pirátem perlili 😎 ), Mexiko a hlavně půlnoční fotbal. No, před fotbalem jsem ale něco posral a táhne se to se mnou doteď. Ráno jsme po devátý vstali, trošku poklidili a mazali domů.