Hromadná nehoda

9. 04. 2008 - Doba čtení: 2 minut

Medvídci

Dnes to bude celkem asi o třech věcech. O snu, objektivu a nové galerii. Vezmu to odzadu. První (vlastně třetí) velkou změnou je komplet nová Galerie. Věřím, že se Ti bude líbit alespoň tak jako ta minulá. Nahoře v menu už jsem změnil odkaz na novou. Hlavních novinek je hned několik:

  • počet shlédnutí každé fotografie,
  • možnost hodnotit fotky,
  • možnost připsat k fotografii komentář,
  • statistiky – obrázky, alba, hodnocení.

Takže hurá do prohlížení a pak dočíst článek.

Pár dní zpět se mi zdál jeden zajímavý sen. Odehrával se v naší klubovně. V průběhu nějaké, snad družinové, schůzky přijela policie v civilu, zavřela nás v klubovně s tím, že venku musí něco vyšetřit. Uvnitř nás bylo asi pět, okenice otevřené, okolo klubovny chodila hlídka. Chtěl jsem v podkroví prolézt ven oknem ve východním štítu. K tomu nedošlo. Poodevřel jsem dveře a nakoukl ven. Remízek byl uklizen, uhrabán až na hlínu. A pak jsem uviděl od Jablonného přijíždět po státovce dlouhou kolonu vojenských vozidel. Zeptal jsem se člověka venku (té hlídky – jediný, kdo tam zůstal), co se to děje. Prý němci, válka, nějaký rozhodčí špatně pískal zapas tuším ve volejbalu a tak jdou po něm. Pak se zase vrátí zpět do vlasti. „To už tu bylo“ jsem si říkal.

A poslední odstavec bude o objektivu. Pořídil jsem si ke svému Canonu další Canon kousek. Objektiv s rozsahem 55 – 250mm, optickým stabilizátorem a krásnou kresbou. Nádhera, krása. Vyfotím a fotky pomocí něj zhotovené ukážu později.