Ještě rychle dneska večer

23. 12. 2008 - Doba čtení: 3 minut

3D

Dneska to bude snad o všem možném. O mém dalším snu, o plánu, o autu, o filmu, o wishlistu, o další GO,…

Ale postupně.

Jeden ze snů, které se mi dnes v noci zdály, se odehrával v noci v lese. Celkem řídký les, vzrostlé stromy. Bylo nás tu celkem asi šest. Okolo našeho nočního tábora hořelo asi pět ohňů. Jako ochrana před něčím, čeho jsme se báli, že v noci příjde (to asi to Stmívání za to může). Tábořiště leželo na rovině, na kraji kopce – spíš menšího srázu. V údolí klidně tekla teď už těžko znatelná řeka a… a hořel tam jeden malý oheň. Jeden jediný oheň? To nemůže v noci přežít. Jeden z nás se tam vypravil se podívat. Ostatní jsme čekali. V tom nás vyrušilo šustění listí a praskání větviček. Vlevo od nás. Otočili jsme se a uviděli nějakou dívku, jak se pomalu blíží do kopce k nám… Víc si nepamatuji.

O autu. Jak už víte, má původní škodovka už není, a tak mám nové vozítko. Aby se mě každý neptal, co je to zač, tak přidávám odkaz na katalog, kde najdeš popis auta. I fotky. To moje vypadá stejně jako ty stříbrné (5. – 7. obrázek).

O další GO. Tak tu jsem si na vás připravil na pátek 26. 12. na 0:00. To aby jste všichni věděli a mohli se na ní pořádně připravit. 🙂

O wishlistu. Prostě mi to nedalo. Musel jsem si ho pořídit. Odkaz na můj wishlist (akt. 2015 – není již aktuální) na Amazon.com najdeš také na stránce O Matesovi. 🙂

O plánu. Ačkoliv bych mohl s nadsázkou říct, že ve spacáku spím pomalu stejně často jako v posteli, rozhodl jsem se si vyzkoušet spát venku ve spacáku také v zimě. Zkusím to ze soboty 27. na neděli 28. hned za domem u ohniště. Hlásí pěkně. Pokud by měl zájem někdo to zkusit se mnou, přihlášky zde nebo kdekoliv jinde.