Konečně čtvrtek aneb spousta (ne)podstatných věcí

31. 08. 2006 - Doba čtení: ~1 minuta

 
Konečně už je čtvrtek večer. Pátek už nějak překlepu. Za ty čtyři dny jsem strávil v práci tolik času jako snad za dva běžný tejdny. V pondělí v devět, v úterý v šest (výjimečně), ve středu v sedm a dneska asi po pěti stech kilometrech taky v sedm.

Něco na mě leze. Asi to stáří. A taky ten rakušan. Jak se jen jmenoval? Jo Alzhajmr přeci.:idea: Včera se mi povedlo nechat jedno moje pracovní náčiní až za Litomyšlí. A dneska, aby toho nebylo málo, jsem nechal v Praze pro změnu radši celý kufr. Snad se ke mně dostane zpět. Snad brzy.

Ráno jsem Piráta probudil MMSkou už v šest, s tím, že právě projíždím Hradcem. :yes: Prej ať neruším, že Macocha ještě dvě hodiny počká. A pak mi celej den (stejně jako včera) chodily další MMSky – tady ze šaliny, tu z vlakáče, tady pro změnu zas z vězení a tak různě.

Taky jsem zjistil, že mám rozjetech nějak moc projektů najednou. Musím nejdřív dopsat práci na Lesní školu. Pak se trochu hrabu v Cyklotrasách – to taky musím v nějakým reálným termínu dotáhnout. Pak ještě všechny ty weby (celkem 6 vč. blogu). No a nakonec, aby se to nepletlo, – GALERIE. A navrch Roverské závody (vymyslím název, neboj). To půjde. Hezky popořadě…