O filmu, filmovém místě a snech – aktualizováno

8. 06. 2009 - Doba čtení: 3 minut

Snad už jste pomalu přivykli novému vzhledu, víte, kde co najít (ještě není stoprocentní). Vše ještě pomalu ladím a upravuji. I když už se blog snad chová trochu stabilně.

Jako obvykle, občas se mi zdají nějaké ty sny. Většinou bláznivé. Podobně tomu bylo i nedávno. V jednom z těch snů jsem pracoval v nějaké betonárce jako skladník někde u panelů. Nosil jsem bílou helmu. 8)
Včera to byl podobně krátký sen. Jen takový kratší záblesk. Vlak, koleje, tunel, displej, zvyšující se rychlost. A vědomí, že musíme nabrat určitou rychlost, abychom mohli… něco, někam správně dojet, přemístit se… Snad se nám to povedlo. 😮

Teď o víkendu se mi povedlo navštívit jedno filmové místo, které by mne nedávno ani nenapadlo.

Apalucha

A že netušíš co to je? Přemýšlej ještě chvíli a pak se třeba nech poddat. Místo se nachází překvapivě v Krkonoších místo filmově udávaných Beskyd.

A teď už jdu spát. I když jsem ještě chtěl psát o tom filmu. Zítra článek dopíšu.

Dopisuji zbytek.

Včera se mi nepovedlo doplnit poslední část článku. Po SRJ jsem přijel v půl desáté večer, pustil PC, kouknul na střediskový rozcestník… V tom zařval antivir a to hned dvakrát. Zkusím fórum – nejde – nějaká chyba. A oddílové stránky jsou nějaké divné – shora odsazené. Kouknu na soubory a do každého indexu vložen neviditelný rám. Super. Někdo se mám tam dostal. Nejdřív jsem to oznámil všem online lidem. Pak přišlo na řadu zjišťování škod. Asi o půl dvanácté jsem vše smazal a nahradil stránky zmínkou o dočasné nedostupnosti. Momentálně čekám na změnu hesel od providera.

Konečně jsem se prokousal k tomu filmu. Oním filmem je Řada nešťastných příhod. Prostě musíte vidět, aby jste pochopili jeho vtip.
PS: Krásná Tatra 603 a Sunny zakousnutá do stolu 😀

Ve filmu hraje spousta známých herců, doporučuji kliknout na stránku s filmem (název filmu), v dolní části stránky je obsazení – klikněte na jméno herce. Zobrazí se jejich fotka a filmografie. Jo, jen jim v tom seznamu chybí Dustin Hoffman – taky tam hraje.