O5 z5

4. 10. 2007 - Doba čtení: 3 minut

Malování obýváku

Snad jsi přelousknul(a) dnešní nadpis. 🙂 Nějaký ten den jsem tu nebyl a za tu dobu se toho stalo poměrně dost. Nejspíš budu přeskakovat z jednoho tématu do druhého a tak následující události nebudou řazeny chronologicky.

Nejdříve trochu o malování. Minulý týden jsem se pustil do malování obývacího pokoje. Dnes jsem skoro hotov, zbývá už jen jedna stěna a natřít radiátor + přidělat světlo. Zásuvky a vypínače už jsou vyměněny – dnes tu byla k tomu účelu povolaná osoba. A vypadá to, že nakonec obývák nebude čistě bílý. Jedna stěna bude nejspíš jiná. Zítra se rozhodne.

Ačkoliv jsem ze včerejška na dnešek moc nespal a pořád jsem se budil, zdálo se mi několik snů. Jeden si pamatuji celkem obstojně. Zaskakoval jsem jako řidič autobusu na lince ze Žamberka domů a zpět. Vše probíhalo celkem v pořádku, ale u vlakového nádraží se mi nepodařilo na mašince, která vydává jízdenky, nastavit výchozí stanici – tedy vlakové nádraží. Lidé čekali, já vyndal tu mašinku z autobusu a postavil jí na zíďku plotu, který stojí kousek od zastávky. Do konce snu se mi tu věc nepodařilo správně rozběhnout. 🙁

Poslední část je zas o lezení. O víkendu jsme si byli s Blešákem opět zalézt. Začalo velmi neslavně. Už v Žamberku nás předjel simson. 👿 Pak jsem málem zapomněl odbočit ke Studeneckým skalám. Klíče tentokrát neskončily v kufru. Alespoň jedno pozitivum. První skála, kterou jsme zkusili byla Převislá V. Asi to bylo tím, že bylo po dešti. Jo, určitě to bylo tím. Prostě ani jeden z nás ji nedal. Abychom si spravili sebevědomí, dali jsme Tréninkovou IV.

Lezení 2 - Jeřabinová IV-

No a nakonec, pro ještě větší zvednutí sebevědomí, nás čekala Jeřabinová IV-. Tu najdeš na posledních dvou fotografiích. To už bylo celkem v klidu – nahoru i dolu.

Lezení 3 - Jeřabinová IV-

PS: O5 z5 ve 2. 😉