Schůze, brigáda a ples aneb pekelně plná sobota

26. 03. 2007 - Doba čtení: ~1 minuta

Jo, pekelně plná sobota. Od devíti hodin ráno byla ohledně Svojískáče. Pak rychlý přesun na oběd a zpátky do Remízku. Tentokrát na brigádu. Vyřezávali jsme nějaký ty stromky, uklízeli jsme okolí a plecháč, a drobně se upravoval interiér. A to všechno jsme zvládli do čtyr odpoledne.

Pak už jsem frčel pro drahou půli a po malém boji (ne mém) jsme jeli domů. Po půl sedmé nás celá tlupa (celkem deset) odešla na ples. Na začátek tam tak trošku koncertoval Jakub Smolík. Zahrál tak sedm osm písniček. No a tím začla ta pravá zábava na plese. Pak už to jelo samo. Po chvíli tance následovalo předtanční ve stylu érobiku. A zas se tančilo ( a pilo :cheers: ). A poslední kultůrní vložka. Nějakej človíček s bičem. Jméno jsem bohužel zapoměl. Čtvrtý v Evropě a teď prý jede do Ameriky reprezentovat Evropu. :up: Dobrý to bylo, na to jak žalostně málo tam bylo místa (nízkej strop, stoly, lidi 😀 ) to bylo dobrý. V tombole jsme toho pak moc nevyhráli (největší radost měla drahá půle z kytičky :banana: ).

No a neděle byla ve znamení procházek. Dopoledne procházka, odpoledne procházka :faint: . A taky nějaký ty fotky. Zkoušel jsem fotit Å mejda v kleci, výsledek vidíš. 😀