Středa aneb můj výlet do Mnichova

18. 01. 2007 - Doba čtení: 2 minut

Vlčata včera schůzku neměli. Jel jsem do Mnichova se podívat na stavební veletr.
Vstával jsem po druhý hodině, abych pak mohl ve tři nabrat kolegu a mohli jsme pak dál frčet směr Praha. Před půl šestou jsme byli v Praze na Zličíně na autobusáku. Přesedli jsme do krásného žlutého autobusu od Student Agency a jelo se dál.

Segra mě vyhání … sakryš. Zítra do dopíšu.

Tak jsem zas tu a dopisuju.

V autobuse nás bylo asi 25, tak jsme zabrali ve dvou lidech šest sedadel a bylo to. Na veletrh jsme přijeli trošku pozdějc, potkali jsme malou kolonu. Maj to tam celkem pěkný, ty němci. Pochodili jsme a ve tři už nebylo co dělat (a to jsme měli odjíždět až o půl sedmý). Tak jsem to v pět zapíchli a šli do busu. Tam jsem si pustili film a čekali na ostatní. O půl sedmý jsme vyrazili a koukali na další film.
Ze začátku cesta moc neubíhala, zase kolona – za hodinu jsme dali jen 13 kilometrů. pak už to šlo. O půl dvanáctý jsme byli zpět v Praze. A pak hurá domů po nové dálnice. Když můj dižitální budík ukazoval půl druhý, už jsem ležel v posteli.

A zas bylo sedmnáctého a to znamená počítadlo. Minule to bylo 6499. Nyní, měsíc a jeden den dýl, je to 7545. Lámete rekordy. Na den průměrně skoro 33 lidí.
:happy: