Úterý aneb už jsme zpět

24. 04. 2007 - Doba čtení: 2 minut

Bang! na 14. Výjedzním zasedání

Víkend jistojistě skončil a my se v neděli vrátili z již 14. Výjezdního zasedání. Opět to byly dva dny plné jídla, odpočinku a kvalitní zábavy. A k tom jsme ještě navíc slavili dvoje narozeniny. Jedno půl století a dalších třicetiny k tomu. Tradičně jsme v pátek večer začali česnečkou, následovaly buřty na pivu. A nakonec hry. To vše se rovná půl čtvrtá ráno.
Sobota patřila, jako obyčejně hrám (Bangu!, Unu, křížovkám, fotbalu, střelbě,…), práci (pálení dřeva, dláždění,…), jídlu (česnečce, kuřátkům, utopencům,..), a odpolední procházce (Suchý Vrch). A když sečtu i sobotu, tak z toho jsou „jen“ tři hodiny ráno.

V neděli už jsme se jen najedli, sbalili věci a připravili chalupu k nastěhování.

Dneska jsem se nechal inspirovat 14. Výjezdním zasedáním a zašel jsem v Praze do obchodu s velkým množstvím her. Po Bangu! a Unu jsem se rozhodl poznat další karetní hru. Do oka mi padla hra s názvem Sabotér 🙂 . Nastuduju pravidla a dneska večer snad doma s rodinou vyzkouším. Dám vědět, jak hra dopadla.

 

Doplněno 2007-04-24_22:00:

Hráli jsem čtyři kola Sabotéra ve třech lidech. Ve třech to není optimální, ale dá se. Poměrně zajímavá a celkem jednoduchá hra na zhruba půl hodiny. A hlavně pro 3 až 10!!! hráčů. 🙂