Začátek týdne aneb samé zajímavé věci

15. 08. 2006 - Doba čtení: 2 minut

Včera jsem se dozvěděl, že má bývalá přítelkyně má nového přítele;) … už skoro rok. :whistle: Nějak to na mě přišlo a začal jsem zas malilinko tvořit. Snad mi má drahá polovička promine (teda jako ta současná 😀 ).

Dneska se ke mně donesla novina,
že ……… už sama neusíná.
Kukadla a to všechno okolo,
vstává a usíná jen pro něho.

A taky se mi dneska zdál zvláštní sen. Vlastně až ráno. V šest, když zazvonil budík, jsem si řekl, že je to hloupost vstávat tak brzy. Přeřídil jsem budík na sedmou. V té hodině se mi zdál onen sen.

Byl jsem na nějaké chatě nebo ranči. Venku jsem se chtěl s někým porvat. Měla to bejt bitka na hrábě a na lopatu (tu jsem měl já :up: ). Nakonec z toho nic nebylo. Museli jsme se jít schovat dovnitř, protože se prý přežene kolem stádo kanců. Jen, tuším, že to byl Blešák, prohlásil, že se nemá kam schovat a že zůstane venku. Že prý mu stačí, když se jen na zemi přikryje celtou. Pozdějc jsem si na něj ještě vzpoměl. Zvenku jsem ještě dovalil špalek na štípání dřeva a postavil ho za dveře. Celkem jsme uvnitř byli tři. Chvíli se nic nedělo. Pak to začalo. Mnoho jsem toho neviděl. Jen jsem slyšel spoustu dupotu, jako když se žene okolo tebe stádo pakoní. Trvalo to asi minutu. Když hluk utichnul, šel jsem se podívat, jestli se nějaký nedostal dovnitř. Byl tam jeden a tak jsem zdrhnul zpátky. Jeden z dalších dvou lidí, kteří se mnou byli uvnitř, se s ním hnedka zkamarádil (pro představu – ten kanec (teda vypadal spíš jako lev) měl tlapy na jeho ramenech). Pak jsem se šel podívat , jestli tam není ještě jeden. Vzadu u dveří ještě jeden seděl. Když jsem se vracel zpět, tak jsem se probudil.