Co rád dělám a jak moc se mám rád

3. 12. 2008 - Doba čtení: 2 minut

Mnou nakreslená květinaNejdřív úplně odbočím. již delší dobu sleduji, jaká je sledovanost článků tady na blogu. A dneska tu máme jedno výročí. V době psaní tohoto příspěvku má na kontě GO2/4 přesně 1000 shlédnutí. Publikován byl 25. 8. 2007. To jen tak na okraj.

Písnička dne. Další. Tentokrát jsem na ní přišel náhodou minulou středu večer. Jako obvykle (bohužel dnes ne) jsem si pustil STV1 a od osmi večer koukal na House. Dávali díl s názvem Control (díl 114), kde zazněla písnička The Who (1971) od skupiny Baba O´Riley. Přidávám ti sem odkaz na ukázku z onoho dílu (nejlepších je prvních 42 vteřin), kde House hraje na imaginární klávesy a bicí, a pak ještě odkaz na originální klip k písni. Ha – známá melodie? No ještě aby nebyla (doporučuji odkazem pod videem přepnout na vyšší kvalitu). 🙂

A protože už jsem toho dneska napsal dost, dostane se asi jen na půlku nadpisu. Nemám připravený žádný seznam a budu psát jen to, co mne právě napadne. Asi to nebude všechno, nevadí, prostě jsem to chtěl napsat.

  • vaření, jídlo – když si můžu uvařit něco jednoduchého a nenáročného, když mi někdo uvaří něco dobrého
  • hudbu – poslech, znáš to – zpívání v autě (v koupelně ne), obdivoval jsem třeba kolegy v práci, že vydrželi poslouchat 14 minut v kuse Vltavu a chvíli na to pak třeba P.O.D.
  • kreslení – hlavně kytiček (nic jiného neumím), kdykoliv, kamkoliv, na cokoliv, spoustu z vás ode mě už nějakou tu kytičku má, jedna z těch nejpovedenějších byla myslím ta na fotce a pak u Aničky na noze (společně s pavučinou)
  • focení – čehokoliv, kohokoliv, kdekoliv, jakkoliv