Čtvrteční příspěvek

4. 02. 2010 - Doba čtení: 2 minut

VýpravaAbsolutně mě dneska nenapadl žádný název příspěvku. Ale vůbec žádný. Tak je to prostě jen „Čtvrteční příspěvek“. Za to obsah si myslím, že bude celkem pestrý a dlouhý.

Událostí č. 1 v uplynulých dnech byla určitě středisková výprava, jejímž hlavním organizátorem byla Evža. Čtvrtek celkem utekl – strávili jsme ho v autobusech a vlacích a oněch 87 km se protáhlo z dvou hodin na pět. Pak už všechno klapalo jak mělo. Ubytování, páteční výprava k nádherné přehradě, pytlování a pobíhání po městě. Kdo nebyl, neuvěří. Po dlouhé době zase vydařená výprava.

I když to možná nemá přímou souvislost s výpravou, po ní jsem vlezl na váhu. Už i táta mě varoval, že prý špatně váží, hlavně po Vánocích. Je pravda, že už je to nějaký čas zpět, co jsem se naposled vážil, ale i tak si myslím, že přeci jen váží trochu špatně. Když jsem pak hledal svůj BMI v tabulce, co mám nalepenou na ledničce, překvapením byla hranice mezi normální a mírnou nadváhou. bylo mi nějak divné, že se už nemůžu vejít do dvou kalhot…

A už jen drobnost, přibyla stránka Twitter, kde se zobrazuje dvacet posledních tweetů a kde můžete v případě potřeby reagovat (a jako obvykle, když někdo přidá komentář, přijde mi e-mail).